ERJ-P06F8450V
MFR.Part #
ERJ-P06F8450V
JLCPCB Part #
C4066058
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS