ERJP06F51R0V
MFR.Part #
ERJP06F51R0V
JLCPCB Part #
C543527
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS