ERJP06F36R0V
MFR.Part #
ERJP06F36R0V
JLCPCB Part #
C543524
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS