ERJ-P06D2550V
MFR.Part #
ERJ-P06D2550V
JLCPCB Part #
C4189571
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS