ERJ-H2RF4991X
MFR.Part #
ERJ-H2RF4991X
JLCPCB Part #
C3925110
Description
-55℃~+175℃ 100mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS