ERJ-H2GJ330X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ330X
JLCPCB Part #
C3932786
Description
-55℃~+175℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS