ERJ-H2CF8R25X
MFR.Part #
ERJ-H2CF8R25X
JLCPCB Part #
C6034734
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS