ERJ-B2BJ7R5V
MFR.Part #
ERJ-B2BJ7R5V
JLCPCB Part #
C4032615
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS