ERJ-A1AJ101U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-A1AJ101U
JLCPCB Part #
C1720320
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 100Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS