ERJ-8GEYJ3R0V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ3R0V
JLCPCB Part #
C2077168
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3Ω 400V Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS