ERJ-8ENF14R3V
MFR.Part #
ERJ-8ENF14R3V
JLCPCB Part #
C2080662
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS