ERJ-6RED12R7V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RED12R7V
JLCPCB Part #
C4280108
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 12.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS