ERJ3RED22R0V
MFR.Part #
ERJ3RED22R0V
JLCPCB Part #
C416750
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS