ERJ-3RED1503V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-3RED1503V
JLCPCB Part #
C1730965
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 150kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS