ERJ-3RBD1132V
MFR.Part #
ERJ-3RBD1132V
JLCPCB Part #
C20023364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS