ERJ3EKF45R3V
MFR.Part #
ERJ3EKF45R3V
JLCPCB Part #
C403235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS