ERJ3EKF4223V
MFR.Part #
ERJ3EKF4223V
JLCPCB Part #
C403216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS