ERJ3EKF2673V
MFR.Part #
ERJ3EKF2673V
JLCPCB Part #
C403117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS