EEU-FM1C392
MFR.Part #
EEU-FM1C392
JLCPCB Part #
C1580155
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 14mΩ 16V 16mm 25mm 3.056A@120Hz 3900uF 7.5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS