ERJ3EKF2493V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3EKF2493V
JLCPCB Part #
C403102
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS