ERJ3EKF1150V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3EKF1150V
JLCPCB Part #
C402890
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS