ERJ-3BQF6R8V
MFR.Part #
ERJ-3BQF6R8V
JLCPCB Part #
C2078478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS