ERJ2RKF4873X
MFR.Part #
ERJ2RKF4873X
JLCPCB Part #
C416552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS