ERJ2RKF3832X
MFR.Part #
ERJ2RKF3832X
JLCPCB Part #
C278595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS