ERJ2RKF3013X
MFR.Part #
ERJ2RKF3013X
JLCPCB Part #
C416511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS