ERJ2RKF2433X
MFR.Part #
ERJ2RKF2433X
JLCPCB Part #
C278587
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS