ERJ2RKF14R0X
MFR.Part #
ERJ2RKF14R0X
JLCPCB Part #
C400609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS