ERJ2RKF1151X
MFR.Part #
ERJ2RKF1151X
JLCPCB Part #
C3025706
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS