ERJ-2RKD20R5X
MFR.Part #
ERJ-2RKD20R5X
JLCPCB Part #
C4162847
Description
-55℃~+125℃ 20.5Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS