ERJ-2RKD10R2X
MFR.Part #
ERJ-2RKD10R2X
JLCPCB Part #
C3945227
Description
-55℃~+125℃ 10.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS