ERJ-2RHD4642X
MFR.Part #
ERJ-2RHD4642X
JLCPCB Part #
C20023081
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS