ERJ-1TNF8202U
MFR.Part #
ERJ-1TNF8202U
JLCPCB Part #
C2078900
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS