ERJ-1TNF63R4U
MFR.Part #
ERJ-1TNF63R4U
JLCPCB Part #
C2079014
Description
-55℃~+155℃ 1W 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS