ERG-3SJ133A
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-3SJ133A
JLCPCB Part #
C3516049
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 13kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS