ERJ-6CWDR024V
MFR.Part #
ERJ-6CWDR024V
JLCPCB Part #
C2082964
Description
-55℃~+125℃ 24mΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS