ERJ-B1AG130U
MFR.Part #
ERJ-B1AG130U
JLCPCB Part #
C20023595
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS