ERJ-1TNF3301U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TNF3301U
JLCPCB Part #
C4022144
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS