ERJ-1TNF2263U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2263U
JLCPCB Part #
C2088511
Description
-55℃~+155℃ 1W 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS