ERJ-1GNF2371C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2371C
JLCPCB Part #
C2073815
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS