ERJ-12ZYJ754U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ754U
JLCPCB Part #
C2085105
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS