ERJ-12SF5232U
MFR.Part #
ERJ-12SF5232U
JLCPCB Part #
C20019916
Description
-55℃~+155℃ 52.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS