ERG-3FJS473E
MFR.Part #
ERG-3FJS473E
JLCPCB Part #
C5735216
Description
-55℃~+200℃ 3W 47kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS