ERG-2SJ622E
MFR.Part #
ERG-2SJ622E
JLCPCB Part #
C5634490
Description
-55℃~+200℃ 2W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS