ERG-2SJ133E
MFR.Part #
ERG-2SJ133E
JLCPCB Part #
C6549218
Description
-55℃~+200℃ 13kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS