ERG-1SJ104A
MFR.Part #
ERG-1SJ104A
JLCPCB Part #
C7183999
Description
-55℃~+200℃ 100kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS