ERA-8PPB2803V
MFR.Part #
ERA-8PPB2803V
JLCPCB Part #
C7273447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS