ERA-8APB4752V
MFR.Part #
ERA-8APB4752V
JLCPCB Part #
C4163078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS