ERA-6VRB1402V
MFR.Part #
ERA-6VRB1402V
JLCPCB Part #
C4328685
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS