ERA-3VEB82R5V
MFR.Part #
ERA-3VEB82R5V
JLCPCB Part #
C1861489
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS