ERA-2VRW1432X
MFR.Part #
ERA-2VRW1432X
JLCPCB Part #
C20014271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS